Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę (...)       O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów (…). Przez pięć lat stron tysiące, młodość w bibliotekach, a potem bida, bida i rozczarowanie, a potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda władzy od dyktatury aż po demokrację, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero.       Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem. (Adam Miauczyński)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę (...)  O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów (…). Przez pięć lat stron tysiące, młodość w bibliotekach, a potem bida, bida i rozczarowanie, a potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda władzy od dyktatury aż po demokrację, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero.  Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem. (Adam Miauczyński)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie podobają się zarobki to niech zrezygnują z pracy  Nie chcę, żeby z moich podatków sponsorować tych leni. Mają tyle wolnego i tak mało godzin pracy, że trzeba ich pozatrudniac na pół etatu albo jedna trzecią. W du..ch się im poprzewracalo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak podaja statystyki to polski gog pracuje 187 dni w roku!!!!!!!!!!!!!!!!! 178 wolne!!!!!!!!!!!!!!!!! to som jaja; aleeeeeeeeeeeee może się zmeczyć buhhahahaah to hop na roczny urlop dla poratowania zdrówka,aleeeeeeeee po roku praccki, zdrówko znowu zaszwankowało i co???????? hop na kolejny roczek na poratowanie i uwaga!!!!!!!!!!!!!!! ROK PŁATNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! leżę do góry d............... a kaska leciiiiiiiiiiiiii dolce dolce vita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz racji, mam wykształcenie pedagogiczne, ale za takie pieniądze, to mogę poleżeć pod gruszą z winkiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 18 godzin pracy 45 minutowych w tygodniu, wolne wakacje, ferie i wiele innych dni, odpowiednia pensja to 1/2 najniższej krajowej. Jeśli nie odpowiada to zapraszam nauczycieli do pracy 40 godzin w tygodniu 60 min. i  26 dni urlopu, wtedy najniższa krajowa będzie odpowiednią pensją, a jak ktoś będzie ambitny to może dostanie podwyżkę, tak właśnie pracuje społeczeństwo, a nauczyciele to już dawno nie jest elita. Proponuję  reformę zacząć od likwidacji Karty Nauczyciela.
 "Obyś cudze dzieci uczył"-  cwaniaku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel powinien zarabiać więcej, ale pod warunkiem że będzie pracował po 40 godzin tygodniowo - tak jak każdy inny obywatel zatrudniony na pełnym etacie. To że czasami popracują po godzinach (sprawdzając prace uczniów), to nie problem, bo np. ja też dodatkowo pracuję w do domu. No i oczywiście mniej tych wakacji, ferii i dni wolnych, bo nie są w stanie rzetelnie zrealizować obowiązującego materiału. A tak zarabiają tyle i zarabiają i powinni się cieszyć (bo stawkę godzinową mają bardzo wysoką !! )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze tym nauczycielinom, miernoty i nic więcej, zero wzajemnej solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo obciąć im zarobki niech zobaczą jak  żyje zwyły prosty wyborca PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS "im się po prostu te pieniądze nie należą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel powinien zarabiać więcej, ale pod warunkiem że będzie pracował po 40 godzin tygodniowo - tak jak każdy inny obywatel zatrudniony na pełnym etacie. To że czasami popracują po godzinach (sprawdzając prace uczniów), to nie problem, bo np. ja też dodatkowo pracuję w do domu. No i oczywiście mniej tych wakacji, ferii i dni wolnych, bo nie są w stanie rzetelnie zrealizować obowiązującego materiału. A tak zarabiają tyle i zarabiają i powinni się cieszyć (bo stawkę godzinową mają bardzo wysoką !! )
 Poczytaj trochę i nie pisz bzdur .... nieuku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieukiem to ty jesteś  i nieroba zarazem nie pasuje ci praca jako nauczyciela idż pracowac do innej pracy  np na autostrade załóż żóltą kamizelke i heja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. Bogu Ojcu i Synowi. Dopie**olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku**ysyna! Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka! (Wieczorna modlitwa poslkich sąsiadów)
 narodowości niemieckiej czy ukraińskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w domu mam nowy komputer. W szkole mój komp ma tak mniej więcej 25 lat, na dyskietki jeszcze! Lepiej wspomóż szkołę córki, a nie wymądrzaj się. Praktywnie wszystkie szkoły proszą o 1%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieukiem to ty jesteś  i nieroba zarazem nie pasuje ci praca jako nauczyciela idż pracowac do innej pracy  np na autostrade załóż żóltą kamizelke i heja.
 Praca nauczyciela, to ok 35 godzin tygodniowo, 18 godz. lekcyjnych, ale oprócz tego, kółka zainteresowań, przygotowanie do lekcji, wywiadówki, sprawdzanie prac, posiedzenia rady pedagogicznej, indywidualna praca z uczniem,  itp, więc by pisać coś o pracy nauczyciela trzeba się troszkę dowiedzieć znawco tematu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być niespełna rozumu życząc nauczycielom jak najgorzej. Jeśli Państwo podwyższa służbom mundurowym a nie nauczycielom to zastanówcie się jakie państwo będziemy mieli za kilka lat? Nasze dzieci będą uczone tylko tego co zechce władza...ciemną masą przecież łatwiej sterować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie każda grupa społeczna chciałaby więcej zarabiać, ponieważ w województwie lubelskim zarobki są znacznie niższe niż w innych województwach Polsce. Myślę, że w ludziach budzi się złość w stosunku do protestujących o podwyżki ponieważ sami nie mają możliwości zawalczenia o poprawę własnych wynagrodzeń., tak jak policjanci, górnicy, nauczyciele, pielęgniarki czy inne grupy zawodowe,(które manifestują swoje niezadowolenie). Dodam, że sama po 27 latach pracy zarabiam 2400zł netto. A z racji zajmowanego stanowiska nie mogę domagać się podwyżki, gdyż państwo nie dba o pracowników niższej kategorii w urzędach samorządowych. Przykre jest to, że ludzie muszą oszczędzać na wszystkim by jakoś funkcjonować i żyć. Mimo, że życie jest coraz droższe, rosną ceny usług, towarów oraz podatków. To się powinno zmienić. Ludzie powinni zarabiać więcej i to powinno być celem dla naszych polityków, by polepszyć nasze życie, a nie tylko swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kółka zainteresowań - dobre sobie. Pani nie ma na to czasu, jest bardzo zajęta i dodatkowe zajęcia nie odbywają się, ponieważ " proszę mi wierzyć, ale po 16.00 takie zajęcie byłyby dla dzieci mało efektywne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieukiem to ty jesteś  i nieroba zarazem nie pasuje ci praca jako nauczyciela idż pracowac do innej pracy  np na autostrade załóż żóltą kamizelke i heja.
Praca nauczyciela, to ok 35 godzin tygodniowo, 18 godz. lekcyjnych, ale oprócz tego, kółka zainteresowań, przygotowanie do lekcji, wywiadówki, sprawdzanie prac, posiedzenia rady pedagogicznej, indywidualna praca z uczniem,  itp, więc by pisać coś o pracy nauczyciela trzeba się troszkę dowiedzieć znawco tematu  
Czy zakupilas sobie notarialnie to stanowisko,przestań gadac głupot,znam prace nauczyciela lepiej jak ty i wiem co piszczy w trawie  . jeszcze raz mówie jak ci nie pasuje idż do innej pracy /ale tu jest problem że ty sie do innej nie nadajesz/.Nieroba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. Bogu Ojcu i Synowi. Dopie**olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku**ysyna! Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka! (Wieczorna modlitwa poslkich sąsiadów)
narodowości niemieckiej czy ukraińskiej?
Cyt. zaczerpnięty z "Dnia Świra",  Skoro nie łapiesz ironii, to należy tylko współczuć, poza tym mógłbyś czasem obejrzeć jakieś dobre dzieło polskiej kinematografii 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...